skutecznapodologia.pl

skutecznapodologia.pl

Ulga dla popekanych piet

Ulga dla popekanych piet

Każdy z nas nie raz miał problem z mocno popękanymi piętami. Jeśli jeszcze nie miałeś takiego problemu to przygotuj się na przyszłość czytając ten artykuł. Każdy raz lub dwa razy miał do czynienia z brzydkich emisji popękane pięty. Inne niż nie są bardzo atrakcyjne dla oka, popękane pięty mogą także uzyskać tak silne, że mogą one powodować dyskomfort.zapoznaj się z naszą ofertą W tym artykule mam zamiar omówić kilka rzeczy, które można wykorzystać w swoim własnym domu, aby pomóc znaleźć ulgę od popękanych pięt.

Foot Soak

Czyszczenie i nawilża stopy to najprostszy i pierwszy krok do uzdrowienia pięty. To musi stać się codziennym rytuałem. Pod koniec dnia moczyć nogi w ciepłej słonej wodzie przez około 10 do 15 minut. Bezpośrednio po wysuszeniu stóp zastosować jakiś krem ​​do stóp. Dodatkowo, zużycie pary skarpety prosto po zastosowaniu krem ​​nawilżający i zostawić je na całą noc. Można także spróbować mieszania 1 szklanka miodu i 1 galon ciepłej wodzie i moczenie nóg w mieszaninie przez 10 do 15 minut. To pomaga uczynić twoje stopy nieco bardziej miękkie.

dojrzałe banany

Chociaż może to wydawać się nieco dziwne, niektóre za pomocą kija dojrzałe banany jako pomoc piękności. Mash jeden dojrzałych bananów i zastosować ją swoje suche pięty. Opuścić zacieru w ciągu 10 do 15 minut i przemyć zimną lub ciepłą wodą.

Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek jest nie tylko muszą być używane do gotowania, ale może być również używany do dbania o piętach. Zastosuj oliwę do popękanych pięt tuż przed pójściem do łóżka. Jednak nie myć olej dalej. Po zastosowaniu oliwy z oliwek, nosić skarpetki i pozostawić je na noc

Lemon Scrub

Przygotować mieszaninę wazeliny i cytryny, biorąc jedną łyżeczkę wazeliną i dodając sok z cytryny do niego. Moczyć nogi w mydłem, ciepłą wodą przez 10 do 15 minut. Dokładnie umyć i wysuszyć stopy. Rub cytryny i mieszaninę wazeliny na popękane pięty obszarach. Alternatywnie, można po prostu wyciąć z cytryny i natrzeć go bezpośrednio na nogi. Można dodać trochę wazeliny, aby tarcie płynne. Jednakże, jeśli twoje pięty są poważnie pęknięta, może to spowodować pewien dyskomfort jako kwasowość cytryny spowoduje doświadczyć pieczenie na otwartych pęknięć.

Dieta

Chociaż może nie być oczywiste, dieta odgrywa rolę bit w zdrowiu skórę. Pęknięcie skóry, takich jak popękane pięty, może być spowodowane niedoborem witaminy, minerały, cynk i kwasy tłuszczowe omega 3. Upewnij się, aby uzupełnić swoją dietę z tych niezbędnych składników odżywczych. Upewnij się zachować swoje ciało nawodniony przez picie 8-10 szklanek wody dziennie za dobre nawodnienie pomaga utrzymać skórę patrząc miękkie i zdrowe

Jeśli szukasz lekarstwa na swoich popękanych pięt należy przeczytać naszą recenzję Heeltastic Terapii Heel na zdrowie raporty urządzenia.

Wpis zawdzięczamy